Zwiedzaj MCN z Mikołajem!

0
415

W najbliższą środę 15 grudnia będzie  wyjątkowa możliwość obejrzenia wnętrz budynku Morskiego Centrum Nauki. Powstająca na Łasztowni siedziba MCN jest jeszcze w budowie, ale do zakończenia prac coraz bliżej.

Specjaliści MCN opowiedzą, co będzie się mieściło w poszczególnych pomieszczeniach. Trasa zwiedzania obejmie między innymi: miejsca, w których zainstalowana będzie wystawa stała składająca się z ponad 200 eksponatów interaktywnych, planetarium, pomieszczenia pracowni naukowo – edukacyjnych oraz wejście na najwyższy poziom budynku – taras, skąd podziwiać można wspaniałą nadodrzańską panoramę, Wały Chrobrego, marinę i port.

Zwiedzanie MCN odbywać się będzie w grupach 10 – osobowych zgodnie z regulaminem i przepisami BHP (kaski ochronne, kamizelki, maseczki, badanie temperatury przed wejściem, dezynfekcja dłoni). Budynek MCN mogą odwiedzić osoby pełnoletnie, które wyślą zgłoszenie na maila: biuro@centrumnauki.eu wraz z informacją, w jakich godzinach chcą zwiedzać Centrum (od godz. 13.00 do 17.00).

Zgłoszenia przyjmowane będą do godz. 15.00 w poniedziałek 13 grudnia.  Z powodów organizacyjnych ilość grup jest ograniczona, zatem o udziale w zwiedzaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Przypomnijmy, że pierwszy raz można było obejrzeć budowę MCN we wrześniu z okazji Drzwi Otwartych Funduszy Europejskich.

red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here