Zaremba – Zahorski 0:3

0
601
Rafał Zahorski i Mecenas Zbroja, źródło Facebook/Rafał Zahorski

2 lipca 2020 roku dowiedziałem się z mediów, że członek i były poseł PIS oraz wtedy i także obecnie prezes dotowanej i utrzymywanej  przez państwo państwowej stoczni remontowej w Szczecinie pozwał mnie do sądu o to, że zarzuciłem mu, że nie zna branżowego języka angielskiego – co jak potwierdził sąd prawomocnym wyrokiem jest niestety smutną prawdą.

Dodatkowo sąd zgodził się z moimi wielokrotnie i wszechstronnie głoszonymi twierdzeniami, że Zaremba nie ma podstawowych kompetencji, doświadczenia ani wykształcenia by być prezesem owej stoczni remontowej.

Dodam od siebie, że Zaremba publicznie w Sejmie RP podczas posiedzenia komisji ds gospodarki morskiej zapowiedział, że skierował aż 3 pozwy – no ale… jakoś coś nie wyszło.

Człowiek ten jest w Zachodniopomorskim wszechstronnie znany z tego, że mało robi, bardzo dużo mówi i rzadko to co mówi ma pokrycie w faktach. Znany jest także z częstego obrażania i lżenia wielu ludzi w publicznym Radio Szczecin przy pełnej akceptacji tej stacji. 

Właśnie otrzymałem odpis wyroku Sądu Najwyższego, gdzie Zaremba się ostatecznie odwołał od dwóch przegranych przez siebie wyroków sądowych zarówno w sądzie okręgowym jak i apelacyjnym.

Widać nie dość mu było dwóch poprzednich przegranych wyroków.

Oto wyrok Sądu Najwyższego z uzasadnieniem definitywnie kończącego całą tą żenującą dla naszego regionu, ale przede wszystkim stoczni gdzie Zaremba jest zatrudniony na funkcji jej prezesa, farsę.

Jeżeli ktokolwiek oglądał wczoraj tj. 17.11.2022 w TVN24 w „Czarno na białym” o Brudzińskim to zrozumie skąd tacy ludzie jak Zaremba dostają takie posady.

Podsumowując koszty powoda czyli Zaremby to:

1. Sąd Okręgowy zasądził 4337 zł na moją korzyść

2. Sąd Apelacyjny zasądził 3240 zł na moją korzyść

3. Sąd Najwyższy  zasądził 2160 zł na moją korzyść

Koszty Zaremby razem to 9737 zł + koszty zastępstwa procesowego + koszty komornicze + szeroka i niestety wystawiająca go na śmiech i drwiny szeroka kampania medialna oraz w sieci.

Dwie pierwsze kwoty mój pełnomocnik i adwokat Pan Mecenas Patryk Zbroja musiał ściągać Zarembie przez komornika z jego wynagrodzenia.

Mam nadzieję, że wpłata na moje konto trzeciej kwoty po wyroku Sądu Najwyższego odbędzie się już normalnym trybem bez dodatkowych kosztów komorniczych.

Na koniec bardzo chciałem podziękować mojemu pełnomocnikowi Adwokatowi Patrykowi Zbroji, a także wszystkim współporacownikom  i pracownikom kancelarii Zbroja Adwokaci, którzy brali aktywny udział w tej sprawie.

Rafał Zahorski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here