Zamiast budować statki będziemy je złomować…

0
901
Jezioro Dąbskie nad ranem

Pajac dostaje luksusowe auto od bezdomnego, fircyk kupuje ziemie od kardynała, kolejny prawy i sprawiedliwy dostaje kamienicę od kombatanta… W jakim państwie żyjemy?

W Szczecinie mieliśmy budować statki. Jeden taki, z deficytem rozumu twierdził, że będziemy budować okręty podwodne w Radomiu… W Szczecinie od kilku lat, obchodzimy rocznicę poświęcenia rdzewiejącej stępki… Miał być prom, ale ciągle nie ma, a wybory się zbliżają. Co robią prawi i sprawiedliwi pajace? Kleją taśmą jakiś kadłub i świętują. Teraz zaś, po wypowiedzi wodza branży morskiej, który obnażył potencjał tzw. stoczni i polskich firm, facet będący ministrem zakomunikował, że… będziemy złomować statki.

Mieliśmy być najlepsi w budowaniu statków, promów i masowców. Nie mówiąc o wspomnianych okrętach podwodnych… A teraz zamiast budować, będziemy złomować. Złomowanie to bardzo zaawansowany proces technologiczny, prawdziwy hi-tech, szczyt myśli prawych i sprawiedliwych. Wydaje się więc, że pierwsza będzie zezłomowana feralna stępka, która od kilku lat rdzewieje.

Wit

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here