Warsztaty dla rodziców osób LGBT+

0
412

Twoje dziecko (może już dorosłe?) powiedziało Ci, że jest gejem, lesbijką, że jest niebinarne, biseksualne, transpłciowe? A może nie powiedziało ale się domyślasz? Nie wiesz, co robić? Nie jesteś sam(a)!

Chcesz porozmawiać z osobami, które już przeszły podobną sytuację? Uzyskać fachową wiedzę, wsparcie emocjonalne, terapeutyczne? Zapraszamy na BEZPŁATNE warsztaty dla rodziców i bliskich osób LGBT+. Dla osób przyjezdnych możliwość darmowego noclegu w Szczecinie.

Daty do wyboru to: 27-28 listopad, start o godz. 10:00. 3-4 grudnia, Warsztaty trwać będą kilka godzin, w zależności od potrzeb uczestników. Możliwe są też konsultacje indywidualne. Będą one prowadzone przez Małgorzatę Mrozik – psychoterapeutkę, socjoterapeutkę, socjolożkę i pedagożkę. Przeszkoloną i rekomendowaną przez Kampanię Przeciw Homofobii do prowadzenia wsparcia i psychoterapii osób LGBT+ oraz otoczenia.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/dqhGPjQgEpj6otBP8 Zadanie publiczne „Rodzicielska akceptacja – pozwólmy dzieciom żyć” jest współfinansowane ze środków otrzymanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.

red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here