Tusk stawia na Marchewkę

0
350

Wyborcy i sympatycy Platformy Obywatelskiej w Szczecinie i województwie zachodniopomorskim mogą być w pełni usatysfakcjonowani. Podczas posiedzenia rady krajowej PO Bartosz Arłukowicz został wiceprzewodniczącym partii, a Arkadiusz Marchewka przedstawił Polskę swoich marzeń. Kilka młodych posłanek i posłów wskazanych przez Donalda Tuska przedstawionych zostało jako nowe twarze drużyny Tuska, którzy wraz z Bartłomiejem Sienkiewiczem pracują nad programem uzdrowienia Polski.

Jedną z tych osób na które stawia Donald Tusk jest Arkadiusz Marchewka. W swoim wystąpieniu poseł Marchewka przypomniał, kiedy z mamą jeździli do ojca, który jako marynarz przypływał do zagranicznych portów, musieli stać na granicy. Szlabany graniczne oddzielały nas od normalnego świata. Niestety te szlabany teraz mogą wrócić przez działania rządu Prawa i Sprawiedliwości. Ale rządzący stawiają też szlabany przed polskimi przedsiębiorcami.

Zdaniem Arkadiusza Marchewki „Polska przyszłości musi być częścią europejskiej wspólnoty, a nie stać do niej odwrócona plecami. Polska przyszłości musi do ludzi przedsiębiorczych wyciągać dłoń po to, żeby ich wspierać, a nie zabierać ciężko zarobione pieniądze. Polska przyszłości mysi być miejscem, w którym pokolenia ludzi młodych otrzymają dobre miejsce do życia, pracy i rozwoju, a nie gigantyczny dług do spłaty”.

Swoje wystąpienie poseł Marchewka zakończył przypomnieniem historii „sławnej” szczecińskiej stępki gdzie rządzący utopili 14 milionów złotych. Dzisiaj jednak widzimy, że niektórzy „prawi i sprawiedliwi” na szemranych interesach z kościołem katolickim, w jednym tylko przypadku, zarobili co najmniej 14 milionów złotych…

wit

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here