Trzaskowski w Szczecinie

0
739

Sondaże PO nie są zbyt optymistyczne, ale sondaże Trzaskowskiego dają wielu nadzieję… Rafał Trzaskowski promował w Szczecinie głównie pomysł Campus Polska Przyszłości.

Według Trzaskowskiego – to projekt, który ma nam pomóc zmienić myślenie o polityce i posłuchać młodego pokolenia. Campus Polska Przyszłości planowany jest pod koniec sierpnia w Olsztynie. Campus to przede wszystkim przestrzeń wymiany doświadczeń, zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Uczestnicy Campusu wezmą udział w ponad 50 warsztatach, debatach, prezentacjach, panelach i wykładach. Podczas Campusu młodzi spotkają się z autorytetami ze świata nauki, kultury i polityki. Gospodarzami sesji będą przedstawiciele najważniejszych uniwersytetów i think-tanków, znani dziennikarze i komentatorzy, popularni samorządowcy, a także innowacyjni przedsiębiorcy i zarządzający organizacjami pozarządowymi. Nie zabraknie spotkań z muzykami, pisarzami, reżyserami, aktorami, sportowcami, blogerami i vlogerami.

Trzaskowski w Szczecinie rozmawiał również z samorządowcami o Krajowym Planie Odbudowy. Spotkał się z marszałkiem Olgierdem Geblewiczem, prezydentem Piotrem Krzystkiem i prezydent Kołobrzegu Anną Mieczkowską.

Rafał Trzaskowski – prezydent Warszawy, wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej, lider powołanego Ruchu Wspólna Polska, który ma być przestrzenią dialogu i współpracy samorządowców, NGOsów, ekspertów, polityków, aktywistów, społeczników i wszystkich ludzi dobrej woli, którzy chcą działać. 

wit

https://campuspolska.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here