Targi piękności w Szczecinie

0
845

100 wystawców wzięło udział w pierwszej edycji targów kosmetyczno-fryzjerskich Beauty Trends 2018. Impreza odbyła się w hali Międzynarodowych Targów Szczecińskich.

Targi rozpoczęły się od !nspiration Night 2018, imprezy podczas której wykłady wygłosili m.in. Dorota Wellman, Łukasz Jakóbiak czy Jakub B. Bączek. Wieczór uzupełniły pokazy mody i muzyczne popisy didżejów. W hali MTS przy ul. Struga zainstalowano stoiska prawie100 wystawców, którzy zaprezentowali ponad 200 różnych marek. W targach wzięłi udział fryzjerzy, kosmetolodzy, kosmetyczki, makijażyści, styliści paznokci i rzęs.
Byli tu również przedstawiciele takich branż, jak spa i wellness oraz chirurgia plastyczna. Przedstawili w Szczecinie najnowsze trendy ze świata beauty, które mają być modne w sezonie wiosna/lato 2018. Na odwiedzających czekała specjalna strefa dla mężczyzn Men Zone! Nie zabrakło produktów z serii limitowanych, które były dostępne tylko na targach,
a także wielu promocji, rabatów i zniżek. Powodzeniem cieszyło się spotkanie z Mają Sablewską oraz warsztaty z Magdą Pieczonką – jedną z najlepszych polskich makijażystek, która mówiła o tym jak przemienić każdą kobietę w gwiazdę oraz jak zrobić Idealny makijaż na wieczorne wyjście i na co dzień. Targi Beauty Trends 2018 to także okazja do zaprezentowania swoich umiejętności i tym samym zdobycia prestiżowego tytułu mistrzowskiego oraz nagród rzeczowych i finansowych. Podczas pierwszej edycji szczecińskiej imprezy odbyły się m.in. Beauty Trends Lash Cup – Mistrzostwa Stylizacji
i Liftingu Rzęs, Mistrzostwa Makijażu Kreatywnego, Mistrzostwa Stylizacji Paznokci oraz XXIV Wojewódzki Konkurs Fryzjerski „Srebrny Lok”, skupiający najzdolniejszą młodzież, nauczycieli oraz pracodawców z całego województwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here