Szczecińskie ciekawostki na aukcjach WOŚP

0
818

31 stycznia odbędzie się 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finał z głową – takie jest hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Jurka Owsiaka i WOŚP. Tym razem Fundacja skupi się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii.

Na Allegro można licytować kilka ciekawostek związanych z naszym miastem. Szczecińska Gazeta Wyborcza wystawiła na licytację pierwszą stronę Tygodnika Szczecin z Tobą w roli głównej! Dzięki licytacji można zostać bohaterką/bohaterem pierwszej strony Tygodnika Szczecin, piątkowego, lokalnego dodatku „Wyborczej”. Można zaprezentować siebie lub swoją firmę, wykorzystując do tego np. zdjęcie, wywiad albo krótki reportaż.

Morskie Centrum Nauki wystawiło na aukcje oryginalny rysunek Henryka Sawki z jego podpisem przedstawiający budynek MCN na Łasztowni.

Jest jeszcze jeden ciekawy szczeciński akcent. Nasz felietonista, dominikanin Tomasz Dostatni. Nie, nie jest do kupienia…

Klub „Tygodnika Powszechnego” w Lublinie wystawia na licytację prawo do poprowadzenia debaty o Kościele. „Kobiety i księża o Kościele”. Zaproszenie do debaty przyjęli: Róża Thun, Aleksandra Klich, Zuzanna Radzik oraz wspomniany Tomasz Dostatni i ks. prof. Alfred Wierzbicki oraz były rektor KUL ks. prof. Andrzej Szostek.

W czasach covidu każda złotówka będzie na wagę złota. Zachęcamy do udziału w licytacja na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która już prawie 30 lat niesie konkretną pomoc liczoną w setkach milionów złotych.

https://www.wosp.org.pl/

https://allegro.pl/charytatywni/wielka-orkiestra-swiatecznej-pomocy/cele/29-final-wosp-final-z-glowa

wit

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here