Szczecińskie akcenty na sylwestra

0
725

8. młodych tancerzy ze Szczecina wraz z tancerzami z Kris Crew, pod okiem Krisa Adamskiego wesprą gwiazdy Sylwestra „Twoja Twarz brzmi znajomo”.A zabawę rozkręci szczeciński muzyk, DJ Jazzek.

Na spotkania do Szczecińskiej Agencji Artystycznej w ramach projektu Młodzi Agenci przychodzą uzdolnieni młodzi ludzie, m.in. tancerze. Stąd pojawił się pomysł ich udziału w występach podczas tegorocznej zabawy noworocznej. Kris Adamski, który jest choreografem i tworzy oprawę taneczną podczas Sylwestra, włączył szczecinian do programu, i tak o to młodzi zatańczą przy kilku utworach . Na pewno będzie to dla nich mega przygoda, niezapomniane przeżycie i nauka!

Maja Grieger, Wiktoria Kończyńska, Kamil Mikulski, Aleksandra Wojniusz, Natalia Moncport, Patrycja Heda, Maja Waszczuk, Mateusz Smolnik, to członkowie m.in. Danceclub Szczecin, Replay Dance Studio. Trzymamy za nich kciuki!

Jazzek Jacek Janaszkiewicz, dj/producent – Szczecin/Polska Rozpoczął dj-ing w 1991 r. grając na imprezach z muzyką (funky, soul, house). W latach 1995-97 był rezydentem kultowego klubu Quo Vadis w Szczecinie. Od 1997 r. współpracował z Pegasus Project z Hamburga oraz New Music Art (Techno Dance Mission) W 1999 r. wziął udział w Mistrzostwach Polski DJ-ÓW DMC gdzie był finalistą tego konkursu. Został wybrany jako promotor do międzynarodowej akademii muzycznej (Red Bull Music Academy). Artysta posiada własnych muzyków ,którzy grają z nim podczas imprez tworząc 5 osobowy zespół na scenie. Od 2014 r. z Krzysztofem Baranowskim (pianistą) tworzy projekt Jazzowski, który na nowo wydaje największe polskie przeboje muzyki rozrywkowej w klimacie klubowym. Aktualnie występuje również jako Mr.Jazzek (Electro – Swing)

Zabawa w Szczecinie zacznie się punktualnie o godzinie 21.30 Na scenie w swoim najlepszym repertuarze z programu TTBZ wystąpią: Honorata Skarbek, uczestniczka 10. edycji show; Maria Tyszkiewicz oraz Michał Rudaś – zwyciężczyni oraz uczestnik 6. sezonu; Marek Kaliszuk – niezapomniany triumfator  2. edycji; Mariusz Totoszko – finalista 1. Sezonu oraz Agnieszka Twardowska z edycji 5.

Reżyserią i choreografią Sylwestra zajmie się Kris Adamski, który na co dzień,w „Twoja Twarz brzmi znajomo” tworzy choreografie i niezwykłą oprawę taneczną.  Gwiazdy na scenie wesprze Kris Crew, czyli najlepsi tancerze w Polsce! Sylwestra w Szczecinie poprowadzą Katarzyna Skrzynecka oraz Piotr Gąsowski.

Nad oprawą muzyczną „na żywo” czuwać będzie Urban Band, pod dyrekcją Marcina Urbana, szefa zespołu muzycznego odpowiedzialnego za wszystkie aranże muzyczne, wykorzystane w programie „Twoja Twarz brzmi znajomo”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here