Szczecinianie za profesorem Grodzkim

0
864

Stowarzyszenie Młodzi Demokraci oraz członkowie KOD na ulicach Szczecina i przed szpitalem w Zdunowie zbierali podpisy popierające, a przede wszystkim wspierające Marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego wobec zmasowanego ataku na jego osobę.

W ciągu kilku godzin zebrano ok. 2000 podpisów. Żadna inna zbiórka podpisów nie cieszyła się wcześniej takim zainteresowaniem, szczególnie chętnie podpisywali się lekarze i pacjenci szpitala Zdunowie, ale też ratownicy medyczni i zwykli mieszkańcy, którzy chcieli w jakiś sposób wyrazić swoje wsparcie i solidarność z Marszałkiem, a zarazem zaprotestować wobec kampanii nienawiści prowadzonej przez polityków obozu władzy i media publiczne.

„Zebrane podpisy to dowód na to, że mieszkańcy naszego miasta nie kupują taniej propagandy rządzących i wspierają Marszałka Grodzkiego. Młodsi i starci chętnie się podpisywali, a gdy nie starczyło miejsca na tablicach, zaczęliśmy zbierać podpisy na listach papierowych i w internecie. Akcja wywołała duże poruszenie” – powiedział Stanisław Kaup, przewodniczący SMD Szczecin.

02 lutego osoby zbierające podpisy uroczyście wręczyły tablice wraz z listami poparcia Marszałkowi w jego biurze senatorskim.

Stanisław Kaup

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here