Stępka przedwyborcza

0
566

PiS ruszył do przedwyborczej ofensywy w regionie. Sprowadził do Szczecina ministra Gróbarczyka, w przenośni i dosłownie. Najpierw wirtualnie – wpisując go na lidera listy do Sejmu. Potem cieleśnie – czyniąc główną atrakcją widowiska pod tytułem „Stępka – ciąg dalszy”. Minister, po skoku z Warszawy, schowawszy uprzednio spadochron w stoczniowych krzakach, wygłosił bez kartki mowę o świetlanej przyszłości budowanego w Szczecinie promu. Przyznał, że pojawiły się co prawda przejściowe trudności, ale – bez obaw – prom będzie. Były kłopoty z zaprojektowaniem statku, ale wybrano wyjście awaryjne – kupi się gotowy projekt… Lokalna telewizja zrobiła przy okazji ładną relację z wydarzenia, posiłkując się bogato materiałami archiwalnymi ilustrującymi słowa, że praca w stoczni wre. Poinformowano przy okazji o tym, kto zlikwidował w Szczecinie przemysł stoczniowy. W blasku ministra ogrzali się lokalni kandydaci do parlamentu wspierani przez licznych prezesów licznych szczecińskich stoczni.
Czy „ciemny lud” to kupi? Nie wiadomo. Poniżej kilka opinii internautów na temat widowiska z odmalowaną stępką w tle…
Redakcja

2019-08-07 10:39:20 Nil>Ja mam lepszy pomysł. Trzeba wrócić do pomysłu budowy okrętów podwodnych. Nikt nie będzie się czepiał, że ich nie widać i takie tam. Są pod wodą i tyle, a taki (głupi) prom to każdy chce oglądać! Mielibyśmy samoloty niewidoczne dla radarów, okręty niewidoczne dla radarów, samochody elektryczne niewidoczne dla radarów! Cud gospodarczy gwarantowany!
07.08.2019, 09:13 leszekk73> Zamontować do stępki kółka, doczepić panele fotowoltaiczne i będzie można przy okazji zaprezentować pierwszy z zapowiadanego miliona samochód elektryczny.
2 07.08.2019, 09:28 vibhisana> Już „cała Polska z Was się śmieje komuniści i złodzieje”?
07.08.2019, 09:48 wadp21.8> […] Poza wydawaniem i rozdawaniem nieswoich pieniędzy, czegokolwiek nie dotkną to zepsują. Szkoły , lasy , służba cywilna , sądownictwo , przemysł stoczniowy itd itp. Nawet dziki wymordowali dla własnego zysku. Najbardziej zwyrodniała , zepsuta , skorumpowana władza po 1944 roku. Członkowie PZPR mogą im w bezczelności , pazerności , obłudzie i arogancji buty lizać.
07.08.2019, 10:05 korab1> Ta banda durni nie potrafiła zbudować nawet sracza w Bazie Rakietowej w Redzikowie, oni potrafią tylko kraść i latać z rodzinami na wyborcze pikniki gdzie handlują kiełbasą za głosy!!!
2019-08-07 08:55:27 Myśl> Jeśli faktycznie nie ma projektu, to znaczy, że pan G. i reszta tych Państwa od dłuższego czasu okłamywała społeczeństwo. Jeśli projekt(y) jest i mimo to kupuje się teraz gotowy projekt, to znaczy, że ta władza nas ograbia, a co najmniej marnuje publiczne pieniądze. Ta władza myśli, że może robić co chce, bo rozdała ludziom „kiełbasę wyborczą” z tychże publicznych, czyli naszych pieniędzy.
2019-08-07 08:46:39 Głupota…> nie zna granic. I żeby było jasne, poprzednicy nie byli idealni, ale bezczelność a zrazem brak niezbędnej wiedz obecne rządzących jest porażający. Oni biją PZPR o głowę. Uruchamiać stocznię, do której trzeba będzie dopłacać z budżetu państwa (zamiast odwrotnie) jak do kopalni węgla, a zarazem zatrudniać w niej… obcokrajowców to trzeba mieć zryty beret i tacy sami na nich głosują.
2019-08-07 07:08:20 Alicja> No tak. Wybory tuż tuż i propagandę czas zacząć siać do ludu, może uwierzą. Przecież projekt podobno już był? Stępkę się kładzie jak się ma co budować a tu…no cóż też były wybory i też trzeba było pobajerować i wymyślono, że położą stępkę, powiedzą że jest projekt i że będą budować prom a tu ani projektu ani nic i nic nie będzie. Propaganda na całego, chyba jeszcze gorsza niż za komuny. Pogubili się panowie…
2019-08-06 22:08:27 Wciąż te same twarze firmują te same kłamstwa. Jak tym ludziom nie wstyd pokazywać się na tak kompromitujących imprezach.
2019-08-06 22:04:40 Przed każdymi wyborami obiecują budowę tego samego promu. Ile razy inteligentni wyborcy PiSu będą nabierać się na te kłamstwa? A może z wyborcami PISu coś jest nie tak?

07.08.2019, 10:00 pacynek> B. z kipem w zębach wygląda jak Giniol z kreskówki sprzed lat. Potem wsadził łapy w kieszeń i słuchał ministra. Menadżer od siedmiu boleści, który nawet kindersztuby nie ma. A z tyłu tłusty Z. , który jeszcze niedawno pieprzył o budowie okrętów podwodnych. Chyba, że jak zwodują prom i ten zatonie przy wodowaniu to powiedzą, że zwodowali podwodniaka. Kto będzie matką chrzestną? – chyba już wiadomo wszystkim i pisać tego nie trzeba.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here