Śliwowica łącka, paprykarz rewalski. A może paprykarz szczeciński, czy kołobrzeski?

0
1202
Artur Łącki podczas kampanii wyborczej na Jasnych Błoniach w Szczecinie

Bardzo ciekawy i oryginalny pomysł na rozmowy z mieszkańcami Szczecina. Artur Łącki kandydat do Parlamentu z 4 miejsca na liście Koalicji Obywatelskiej rozdawał  spacerującym po Jasnych Błoniach świeży paprykarz. Zrobiony – jak podkreślał kandydat z bałtyckiego dorsza. Reakcje mieszkańców były bardzo pozytywne. Zatrzymywali się z niedowierzaniem widząc wielką patelnie paprykarza. Łącki wówczas korzystając z okazji zagadywał, wręczał ulotki ale przede wszystkim kromki chleba z paprykarzem. Mieszkańcy wdawali się w pogawędkę i  uśmiechali się. 

Artur Łącki to radny Sejmiku Zachodniopomorskiego, działacz Platformy Obywatelskiej ale przede wszystkim znany przedsiębiorca. Jest właścicielem kilku ośrodków wypoczynkowych i hoteli nad morzem. W swoich firmach zatrudnia blisko 100 osób i doskonale zna bolączki polskich pracodawców. Jest zwolennikiem dobrowolności ZUS- dla przedsiębiorców i obniżenia podatków. W Sejmiku skuteczny polemista w „starciach” z opozycją wspierający rozwiązania w zakresie turystyki, kultury dróg i transportu kolejowego. Prowadzi bardzo intensywną kampanię wyborczą, jest widoczny na reklamach wielkoformatowych w całym okręgu wyborczym.

Według komentarzy socjologów i dziennikarzy, startujący z 4 miejsca na liście Artur Łącki prawdopodobnie zostanie posłem.
red.
P.S. Niestety Pan Artur Łącki śliwowicy łąckiej nie rozdawał, ale doskonałego paprykarza mieliśmy możliwość skosztowania…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here