Sikorski w Szczecinie!

2
808

Po dwóch fatalnych w skutkach kadencjach PiS-u Radosław Sikorski mówi „sprawdzam!” i pyta – w jakim stanie jest dziś Polska?

Ze swoją najnowszą książką Radosław Sikorski przyjeżdża do Szczecina. Spotkanie odbędzie się w Książnicy Pomorskiej (sala Herberta) 31 marca o godz. 17.00. Spotkanie z Sikorskim poprowadzi poseł, dr Arkadiusz Marchewka.

Zdaniem Sikorskiego – Polska wkracza w nową erę, borykając się z wewnętrznymi sporami, nepotyzmem i zaprzepaszczonymi szansami na rozwój. Bezsensowna walka z Unią Europejską zepchnęła nas na margines sceny międzynarodowej.

Radosław Sikorski – były minister spraw zagranicznych, europoseł i niestrudzony komentator rzeczywistości politycznej – bezlitośnie punktuje słabości i niekompetencję ekipy rządzącej. Jasno pokazuje, jak jej działania doprowadziły do osłabienia stabilności Polski oraz jej pozycji na arenie międzynarodowej.

W ciętych, błyskotliwych tekstach piętnuje kolejne absurdalne decyzje, groteskowe polityczne szopki oraz rażące błędy, których konsekwencje będziemy odczuwać latami. Sikorski wskazuje też w książce – nie zawsze łatwe czy oczywiste – drogi wyjścia z obecnej sytuacji.

red.

2 KOMENTARZE

  1. Kiedy ukaże się nagranie? Rozmowa była ciekawa. Niestety ciekawsze była ostatnia godzina, gdy nagrywający już się ulotnili, nieslusznie odczuwając już satysfakcję że swojej pracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here