SENSACJA – REWELACJA – TO NIEMOŻLIWE – a jednak  :-)

0
898

9 sierpnia o 18:45

Rafał Zahorski – Proszę Szanownego Państwa – oto po mojej małej akcji pokazującej jak Szczeciński Park Przemysłowy rozdawał 25.07 wydał ulotkę nieistniejącej Stoczni Szczecińskiej Sp. z o.o. z przerobionym cyfrowo certyfikatem RINA i z nieprawdziwym oświadczeniem, że nieistniejąca Stocznia Szczecińska ma certyfikaty RINA ISO 9001 i OHSAS 18001 dzisiaj w Głosie Szczecińskim ukazało się płatne ogłoszenie … Szczecińskiego Parku Przemysłowego !!!

WOW – i oto po niemal dwóch latach udawania Stoczni Szczecińskiej – Szczeciński Park Przemysłowy wraca do swojej pierwotnej nazwy. Brawo chłopaki, BRAWO !!! Tylko czemu na stronie internetowej SPP wciąż jest Stocznia Szczecińska oraz loga dzierżawców zmiksowane ze starym logiem Stoczni Szczecińskiej. Kiedy wracamy Panowie i również w sieci do starej prawidłowej nazwy spółki czyli SPP sp. z o.o.?

Kurcze, a ja myślałem, że my cały czas rozmawiamy nie o SPP a o Stoczni Szczecińskiej Sp. z .o.o. Czy to zasługa upałów?

A czemu jest na tym OŚWIADCZENIU (co to ma mnie wpędzić w panikę) zapis że „Sfinansowano ze środków Szczecińskiego Parku Przemysłowego Sp. z o.o? No i tu się odezwą wszyscy księgowi – bo tylko wtedy można koszt takiego oświadczenia wrzucić w koszty spółki czyli SPP Sp. z o.o. Po prostu obudziła się księgowość w SPP !!!

A teraz pytanie do księgowych – w jakie czy w czyje koszty poszły pieniądze wydane na druk oto tej nieszczęsnej ulotki Stoczni Szczecińskiej Sp. z o.o. rozdawanej na Promie Copernicus dnia 25.07? Powiecie w SPP? G…no prawda. Otóż SPP nie ma takiego prawa i jeśli zapłacili z konta SPP i jeszcze tą fakturę wliczyli w koszty SPP to będą mieli problem z Urzędem Skarbowym. Otóż taki wydatek nie może być kosztem podatkowym SPP  🙂

Podobnie z wydatkami za stronę internetową – storna SPP Sp. z o.o. w koszty SPP Sp. z o.o. Koszty strony www Stoczni Szczecińskiej też nie można pakować w koszty SPP. Proste?

Dalej a koszty oznakowania terenu SPP logami i nazwą Stoczni Szczecińskiej? Tak samo. No to już widzę uśmiechniętą twarz kontrolującego podatek CIT funkcjonariusza Izby Skarbowej w Szczecinie. A kto jest na fakturze kosztowej Panowie? Nieistniejąca Stocznia Szczecińska czy SPP?

Oj siostry, ja tu widzę ładny b…del. Kto tam tą księgowość robi? W żadnej firmie prywatnej nikt by czegoś takiego nie zrobił.

A i na koniec – proszę nie straszyć – proszę wydać oświadczenie przepraszające za ulotkę w której na każdej z 4 stron są podawane nie zgodne z prawdą albo stanem faktycznym na dzień 25.07 informacje.

Rafał Zahorski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here