Przewróciło się niech leży…

0
913

Przewróciło się niech leży cały luksus polega na tym
że nie muszę go podnosić będę się potykał czasem
będę się czasem potykał ale nie muszę sprzątać

Tekst popularnych Elektrycznych Gitar jest ciągle aktualny. Szczególnie w Szczecinie. Rozumiem, że Prezydent Miasta zajęty jest kampanią wyborczą, ale są sprawy które nie powinny leżeć… Wichura w Szczecinie była tydzień temu. Ucierpiało wiele drzew. Skala zniszczeń widoczna jest szczególnie w parkach. Złośliwi mówią, że Prezydent ogląda miasto zza szyb swojej limuzyny i to Go w jakimś stopniu usprawiedliwia… Samochodem przecież do parku nie wjedzie. W drodze do swojej willi na najdroższym szczecińskim osiedlu omija szybko zapomniane i zapuszczone Niebuszewo…

Szanowny Panie Prezydencie na Niebuszewie też żyją Pańscy wyborcy. Może warto zwrócić uwagę służbom miejskim, aby posprzątały „upadłe” drzewa? Chyba, że należy to do kompetencji Pana zastępcy z PiS-u. Ale ten porozwieszał się niemal na wszystkich płotach, basenach przeciwpowodziowych i też „upadłych” drzew nie widzi.

Park Kasprowicza należy do reprezentacyjnych miejsc w Szczecinie. Tysiące mieszkańców chętnie spędzają w nim wiele czasu.

 

Może jedno drzewo „upadłe” nie przeszkadza, ale psuje obraz dobrego gospodarza…

wit

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here