Promy – widma

0
948

Serdecznie zapraszamy do Szczecina – miasta, gdzie realizuje się Narodowy Program Miliard+. Otóż to, właśnie w naszym mieście nasz Rząd buduje sobie promy dla PŻB, dla PŻM itp, itd. Liczba zaczętych budów statków, liczba podpisanych listów intencyjnych, mówiących o budowie różnych jednostek, zwala z nóg każdego. Otóż właśnie tu, w Szczecinie, my wszyscy niegodni padliśmy na kolana przed:

– Geniuszem Premiera Morawieckiego, co to odbudowuje rzekomo nieistniejący przemysł stoczniowy pełną parą (nie mylić ze smogiem nad Krakowem), o CPK nie wspomnę.

– Najlepszym fachowcem od gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej, czyli Panem Ministrem Markiem Gróbarczykiem (tak to ten spec od słynnej niedziałającej ustawy stoczniowej i IV klasy żeglowności na Odrze od Szczecina, aż po granicę z Czechami i kanał Odra Dunaj Łaba).

– Wielkim Zarządcą Komisarycznym PŻM Panem Pawłem Brzezickim, co to dokonał biznesowego cudu na miarę zamiany wodę w wino, czyli zamienił stratę w PŻM za 2016r. (równą niemal 730 mln) na wynik na plusie za 2017 rok równy 117 mln zł – przez co dokonał cudu gospodarczego zwiększając sprzedaż PŻM  o 850 mln zł – czyli niemal miliard przy tylko nieznacznie lepszym rynku frachtowym. Po prostu GENIALNE !!!

– Wielkim Prezesem Szczecińskiego Parku Przemysłowego przemianowanego ostatnio na Stocznię Szczecińską (od nazwy przystanku tramwajowego o tej samej nazwie), którego to największymi sukcesami było: zakup dla siebie limuzyny Audi A6 i stworzenie etatu kierowcy tejże limuzyny wobec własnego braku prawa jazdy, wydanie okolicznościowej serii luksusowych piór Parkera z dumnym napisem 70 lat Stoczni Szczecińskiej, stworzenie drużyny siatkówki męskiej i na koniec – zaopatrzenie tej drużyny w wielki granatowy autobus. I to wszystko w ramach przygotowań do budowy Pierwszego Narodowego Promu, na którego wodowanie czeka z niecierpliwością nie tylko Ojciec Tadeusz wraz z całą Polską, ale cały świat.

– Wielkim wiceprezesem Zarządu Portu Szczecin Świnoujście – Kazimierzem Drzazgą, co to z perfekcyjną znajomością języka angielskiego i z wysokim wykształceniem związanym z gospodarką morską z powodzeniem zarządza jednym z największych polskich portów morskich – ba, całym zespołem Szczecin-Świnoujście.

– I na koniec: przed pomnikiem Śp. Lecha Kaczyńskiego postawionego ostatnio wbrew złej woli durnych protestujących mieszkańców miasta Szczecina nierozumiejących wielkości Pana Prezydenta oraz jego licznych dokonań dla tego nieszczęsnego miasta. By podkreślić wielkie zasługi Pana Prezydenta wykonano pomnik – postać w skali 1:1 o wysokości 2.2 m bo, jak wiadomo, Pan Prezydent był wysokim i postawnym człowiekiem i właśnie na taki pomnik sobie zasłużył.

Cholera, czy my wobec takich wielkich postaci w naszym mieście w ogóle kiedyś z tych kolan powstaniemy? Szczerze wątpię. Ale zanim powstaniemy, zobaczcie proszę ten fałszywy i kłamliwy materiał w TVN24 mówiący szczerą nieprawdę o prawdziwej budowie Pierwszego Narodowego Promu, którego wodowanie ma nastąpić w przyszłym roku, czyli AD 2019 – bo jak zapewniło wielokrotnie Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej (zwane przez mordy zdradzieckie oraz komunistów i złodziei ministerstwem propagandy) wszelkie prace przy promie postępują zgodnie z harmonogramem. W 2019 Wy Wszystkie niedowiarki zobaczycie nasz pierwszy szczeciński prom, a wtedy każemy Wam nas bardzo, ale to bardzo przepraszać.

Raz zdobytej władzy nigdy bowiem nie oddamy !!!

Rafał Zahorski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here