Profesor Rella zaprasza

0
881

Konsulat Honorowy Republiki Włoskiej w Szczecinie zaprasza na Koncert Ilnaufragarmedolce ” Ritratti di Donne” i Radicato „Corea Miu”. Transmisja koncertu odbedzie się na streamingu w niedzieli 11go października o 19.00. Link https://www.facebook.com/Di-Voce-in-Voce-135620909815728

Celem festiwalu, jak przypomina dyrektor wykonawczy Giuseppe De Trizio, jest ponowne odkrycie tradycji w poszukiwaniu innowacji.
„Di Voce in Voce” jest realizowany dzieki wsparciu Regionu Apulii, Gminy Miasta Bitonto, Consorcium Teatru Publicznego Apulli, Fundacji Nikolaos oraz Konsulatu Honorowego Republiki Włoskiej w Szczecinie, który zawsze uważnie wspiera inicjatywy kulturalne i promocję kultury włoskiej na Pomorzu Zachodnim i w Polsce.

Profesor Angelo Rella od kilkunastu lat propaguje kulturę włoską w Szczecinie i na Pomorzu Zachodnim. Jest inicjatorem współpracy Bari i Szczecina oraz Pomorza Zachodniego i włoskiego regionu Apulia. Organizuje Dni Włoskie w Szczecinie. Jego zdaniem najlepiej poznawać inne kraje poprzez kontakt z kulturą i sztuką.
wit

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here