Pociągi na festiwal Pol’and’Rock 2019

0
827

Festiwal w Kostrzynie to swoiste podziękowanie za pracę podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jeśli władza o mentalności dyktatorskiej czegoś zabrania, ogranicza czy zwalcza, to normalni ludzie reagują zupełnie inaczej. Jeśli wyznawcy Jarosława zwalczają Jurka Owsiaka, to jego popularność i akceptacja w społeczeństwie wciąż rośnie. Rzucane przez pisowską władzę, kłody pod nogi organizatorom festiwalu w Kostrzynie, są skutecznie neutralizowane przez niezależny (jeszcze) samorząd.

Marszałek Olgierd Geblewicz razem z posłem Arkadiuszem Marchewką symbolicznie pożegnali osoby jadące na festiwal do Kostrzyna ze Szczecina, specjalnie na tę okazje uruchomionymi pociągami.

Poseł Marchewka wręczając pasażerom flagi Pomorza Zachodniego powiedział, „że byli tacy, którzy chcieli utrudnić dojazd na Pol’and’Rock. Nie dali rady! Dodatkowe pociągi jeżdżą już m.in. ze Szczecina”.

Decyzję o uruchomieniu specjalnych 6 pociągów podjął Marszałek Województwa Olgierd Geblewicz. Dojazd ze Szczecina do Kostrzyna zapewni 7 pociągów, które będą kursowały w powiększonych składach i zatrzymywały się na wszystkich przystankach trasy. Marszałek zdecydował również, że podobne składy kursować będą z Kołobrzegu i Koszalina.
wit

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here