Po co wam to było?

0
882
WH

Jeżeli chcecie narazić się magistratowi, to zapytajcie – po co robią Dni Morza? W jaki sposób zwraca się promocja. Kto na tym zarabia, przy pomocy jakich parametrów mierzy się liczbę turystów Żeby przyjechali turyści, propozycje muszą być uniwersalne. To na marginesie wyłącznie, ponieważ rzecz w tym, że wybieram się walczyć o swoje, o to żebym miał po co pójść na Wały Chrobrego, Łasztownię, do parku. Sytuację ratują tradycyjnie żaglowce (żaglowiec) i most wojskowy, których na co dzień nie ma przeważnie na Odrze. Młody magistrat szczeciński ma okazję żeby pokazać brak zainteresowania dla ludzi starszych. Jakie imprezy podczas dni morza są przeznaczone dla starszych, jakie są proporcje w wydawanych pieniądzach? ja się sobie nie dziwię, że nie korzystam, bo nie mam z czego.

Dni morza są imprezą promocyjną miasta, a zatem związaną również z gospodarką. To element budowania produktu miejskiego. Gdyby takie założenie towarzyszyło organizacji tej imprezy, to jeszcze jak cię mogę. Ale jeżeli mają to być igrzyska dla ludu, to ja chcę swoich igrzysk. Nie muszę ich mieć, ale miasto powinno mieć swoją imprezę promocyjna zrozumiałą dla kilku milionów Niemców, a może i dalej mieszkających Skandynawów. Nasze dni morza są najzwyczajniej mało atrakcyjne, bez pomysłu i uniwersalnego programu.

To o co wam tak naprawdę chodzi, drodzy Magistratczycy i Magistratczyce? O seks czy o kasę, bo zazwyczaj o to chodzi, jeżeli nie wiadomo o co.

Wojciech Hawryszuk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here