Od teraz dźwigozaury możesz mieć w domu

0
727

Stały się symbolem Szczecina i elementem naszej lokalnej tożsamości. Trzy portowe żurawie z Nabrzeża Starówka doczekały się swojej miniatury w formie pamiątkowego magnesu.

Teraz każdy może mieć słynne szczecińskie dźwigozaury w swoim domu. Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia wprowadziła do sprzedaży nowy gadżet – pamiątkowy magnes w kształcie portowych żurawi. Obecni na premierowym podświetleniu dźwigozaurów mieli już okazję zostać szczęśliwymi posiadaczami pamiątkowych magnesów.

– Po wydarzeniu promującym oświetlenie dźwigozaurów mieliśmy bardzo dużo zapytań od mieszkańców i turystów o możliwość nabycia dodatkowych magnesów. Gadżety przedstawiają jeden z największych symboli naszego miasta, który w ostatnim czasie jest rozsławiany nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Dlatego też postanowiliśmy wprowadzić nowy szczeciński gadżet do sprzedaży, zobaczymy jak się przyjmie – mówi Małgorzata Lis, lider miejskiego projektu Turystyczny Szczecin.

Nowy gadżet jest dostępny w sprzedaży w Centrum Informacji Turystycznej w Alei Kwiatowej. CIT czynny jest codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00, a w weekendy 9:00-15:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here