Nitras na Słonecznym.

0
931

Proste rozwiązanie – spotkanie z mieszkańcami, autentyczne, na ich terenie może mieć kluczowe znaczenie w tegorocznych wyborach. Sławomir Nitras systematycznie spotyka się z mieszkańcami Szczecina. Przychodzi przygotowany, zna problemy danej dzielnicy, czy osiedla. Z każdym się wita, odpowiada na każde pytanie. Spotkania trwają nawet 3 godziny.

04 września takie spotkanie odbyło się na os. Słonecznym. Wzięło w nim udział kilkadziesiąt osób i jeden wyjątkowo nieprzyjemny, arogancki dziennikarz. Tak, oczywiście z publicznego radia w Szczecinie. Tym razem, nie udała mu się misja zepsucia i zdominowania spotkania, sami uczestnicy prosili i żądali wręcz, by ten tzw. pan dziennikarz się uspokoił.

Kandydat na Prezydenta zwrócił uwagę na konieczność rozbudowy szybkiego tramwaju, który nie powinien kończyć się w szczerym polu, tylko na ul. Łubinowej. Nitras swoje uwagi zgłaszał pod adresem developerów, którym Prezydent Miasta, pozwala na zbyt wiele. Chwalił tereny zielone, szkoły i przedszkola, choć widzi, że istnieje realna potrzeba budowy nowych przedszkoli na Słonecznym. Sławomir Nitras odniósł się również do stanu dróg i chodników, które należy systematycznie modernizować i naprawiać. Ciekawym pomysłem, który zgłosił, to powstanie basenu kąpielowego na Rubinowym Stawie. Według niego koszt takiej inwestycji to 4-5 milionów złotych.

wit

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here