Mikołajkowy tramwaj wyjeżdża na trasę!

0
482

Staruszek przystrojony w wielką, czerwona czapkę i setki światełek wyjedzie w najbliższy piątek na trasę. Wagon historyczny to coroczny, szczeciński zwiastun zbliżających się Świąt. Zapraszamy na wyjątkową podróż Mikołajowym tramwajem.

Ma ponad 50 lat i choć czasy świetności dawno za sobą, to nadal budzi duże zainteresowanie i sprawia, że nikt nie przechodzi obok niego obojętnie. Teraz wyjedzie na trasę w świątecznym wydaniu.

– Wagon historyczny z czapką św. Mikołaja i sznurami świetlnymi pojawi się 6 grudnia i będzie można nim jeździć za darmo przez 3 wybrane dni – mówi Hanna Pieczyńska, rzecznik prasowy spółki Tramwaje Szczecińskie. – Wszystkich, którzy chcą poczuć magię świąt zachęcamy do skorzystania z wyjątkowego kursu wagonem historycznym, który przygotowany został przez spółkę Tramwaje Szczecińskie.

Darmowy tramwaj świąteczny pojedzie następującą trasą: Potulicka – Brama Portowa – pl. Kościuszki – Boh. Warszawy – pl. Gałczyńskiego – al. Wojska Polskiego – pl. Szarych Szeregów – pl. Grunwaldzki – pl. Rodła – Matejki Filharmonia – pl. Żołnierza Polskiego – Brama Portowa – Potulicka.

Odjazdy z pętli na Potulickiej o godz. 15:00; 16:00; 17:00; 18:00 i 19:00. Tramwaj będzie jeździł 6, 13 i 20 grudnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here