Łukasz Kadłubowski

0
699

Bohater wtorkowej rozmowy w tzw. publicznym radio w Szczecinie. Rozmowa trwała prawie 20 minut a prowadzący sam mówił przez 10 minut. Myślałem, że bardziej zakochanego w swoim głosie od byłego naczelnego radia już nie będzie. Myliłem się, pan Kutys bardzo lubi mówić i może niektóre rozmowy powinien prowadzić sam ze sobą…

Z całości wypowiedzi ważne dla redaktorów było przejęzyczenie prowadzącego, który do radnego Kadłubowskiego zwrócił się per – panie prezydencie.

screen: radio szczecin

Łukasz Kadłubowski potwierdził, że rozważa taką możliwość jak kandydowanie na urząd Prezydenta Szczecina. Cóż w tym dziwnego, że jeden z bardziej pracowitych radnych, mający swoje sukcesy w pracy samorządowej rozważa start w wyborach prezydenckich? Warto przypomnieć, że jako radny VIII kadencji otrzymał prawie 4 tysiące głosów. To jeden z liderów społecznego poparcia. Przypomnijmy, że w kadencji poprzedniej takie tuzy jak Tomasz Grodzki czy Piotr Krzystek otrzymywali prawie 2 tysiące głosów mniej.

Obecnie – o czym mówił również radny Kadłubowski, prezydent Szczecina rozpoczął swoją kampanię. Porozumienie z ruchem Szymona Hołowni to ewidentna gra o fotel marszałka województwa.

Czy Kadłubowski jest za młody? No proszę, Piotr Krzystek kiedy został wybrany prezydentem Szczecina miał 33 lata. Ile ma Łukasz Kadłubowski… 33 lata.

Łukasz Kadłubowski jest absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego, Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego, członkiem Stowarzyszenia Młodzi Demokraci. Kadłubowski jest inicjatorem powstania roweru miejskiego w Szczecinie oraz rewitalizacji Stawu Brodowskiego. W 2011 r. został wybrany do rady osiedla Niebuszewo, a od 2015 r. pełnił funkcję przewodniczącego Rady Osiedla. Od 2018 roku jest radnym miasta Szczecina, uzyskał 3879 głosów z listy Koalicja Obywatelska. Członek Platformy Obywatelskiej.

wit

foto: FB Łukasz Kadłubowski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here