Kuźnia liderów

0
259

Campus Polska Przyszłości 2022

W ubiegłym roku mieliśmy 1050 uczestników i około 200 gości. W tym roku w skali kraju mieliśmy tysiące chętnych. Ostatecznie będzie 1300 uczestników, a prelegentów około 400. Wśród nich ludzie nauki i kultury, pisarze – zapowiedział na konferencji prasowej Sławomir Nitras, który wręczając dwa zaproszenia młodym ludziom ze Szczecina w ten sposób promował tegoroczny Campus Polska.

Campus Polska Przyszłości 2022 to druga edycja spotkań z młodymi ludźmi z całej Polski, którzy przez kilka dni mają możliwość uczestnictwa w szeregu szkoleń oraz spotkań z wyjątkowymi osobami ze świata polityki, kultury i nauki.

Wśród zaproszonych gości są między innymi: Matusz Vallo, burmistrz Bratysławy, ambasador USA w Polsce Mark Brzeziński, prof. Magdalena Środa, prof. Leszek Balcerowicz, Tomasz Terlikowski czy też  Kira Rudyk, przewodnicząca partii Głos, jedna z bardziej znanych deputowanych do Wierchownej Rady.

Campus to najlepsze miejsce, aby porozmawiać o Polsce przyszłości, gospodarce, mieszkaniach dla młodych ludzi, ale też o sprawach międzynarodowych i nowym systemie bezpieczeństwa – mówił poseł Nitras.

Tegoroczny Campus ponownie odbędzie się w studenckim miasteczku w olsztyńskim Kortowie między 26 sierpnia a 1 września z udziałem kilkudziesięciu osób ze Szczecina i Pomorza Zachodniego.

Przemek Kowalewski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here