Krystyna PAWŁOWICZ rekomenduje dla Szczecina…

0
776

…zawodowego hejtera i obrońcę poczętego życia, człowieka żyjącego z plucia jadem i cytowacza Jana Pawła II startującego do Rady Miasta Szczecina z listy Prawa i Sprawiedliwości.

Niech mi ktoś pomoże i wyjaśni – o co chodzi ze zwiększaniem związków Szczecina z POLSKĄ? Czy my jesteśmy tu poza Polską w jakiejś specjalnej strefie? Pani Pawłowicz wydaje się, że w Szczecinie mówimy po niemiecku i jesteśmy jakimś dodatkowym niemieckim landem? a może jesteśmy ukrytą europejską opcją, którą trzeba nawrócić na polskość po polsku?

Bardzo jestem ciekawa jaki pani Pawłowicz z panem Mateckim mają program zwiększania polskości w Szczecinie? Postawią więcej słusznych pomników? Wizytując ostatnio Pomorze Zachodnie Pan Kaczyński mówił, że historię piszą zwycięzcy… czy dowiemy się o jakiś nowych wygranych polskich bitwach i przegranych powstaniach na Pomorzu? a może powstanie Szlak Braci Kaczyńskich, którzy w czasie swojej politycznej kariery wielokrotnie PRZEBYWALI w wielu miejscowościach na Pomorzu Zachodnim? pomniki, pomniki, martyrologia i łzy. Żołnierze Wykleci, Kobiety Przeklęte, a co tydzień kolejna rekonstrukcja Prawdziwych Polaków przywracających polskość. Jaki będzie bardziej polski Szczecin? słuszne przedstawienia teatralne w wykonaniu słusznych aktorów? kolejne ocenzurowane wystawy? Cytaty z Naszego Papieża wyryte na chodnikach?

Nie wiem jak Wy, ale ja sobie Rady Miasta z takimi radnymi namaszczonymi przez Krystynę Pawłowicz nie wyobrażam.

Jaki będzie Szczecin jeżeli wpuścimy do rad miasta narodowców z Wielkimi Słowami o Wielkich Wartościach na ustach żyjących z zawodowego głoszenia podłości i siania nienawiści?

I czy naprawdę to Krystyna Pawłowicz jest obecnie tym autorytetem, który namaszcza w Szczecinie?

Bogna Czałczyńska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here