Komornik u Zaremby

0
802
Rafał Zahorski i Mecenas Zbroja, źródło Facebook/Rafał Zahorski

No i skończyło sie rumakowanie… Komornik ściągnął praktycznie całą kwotę od Krzysztofa Zaremby.

Dzisiaj rano spojrzałem na konto i widzę, że jest przelew na kwotę: prawie PLN 7 370 od pana komornika. Pozostało zatem ledwie kilkaset złotych bo jeszcze komornik ściąga swoje koszty komornicze. Tak więc za kilka dni dostanę „końcówkę”.

Zaremba był proszony wielokrotnie by sam uregulował kwoty wynikające z obu wyroków sądowych, ale nie chciał wyjść z całej sprawy honorowo i z godnością. Musieliśmy poprosić o pomoc komornika a komornik zaś do kwoty zasądzonej przez sąd dołożył swoje wcale nie małe koszty egzekucji.

I tak kończy się sprawa słynnego języka angielskiego i braku kompetencji zawodowych obecnego prezesa stoczni MSR Gryfia w jedynie już tylko Szczecinie – niejakiego Krzysztofa Zaremby, byłego posła PIS. Drugą lokalizację Pan Prezes osobiście przy współpracy ze swoim dyrektorem naczelnym czyli panem Arturem Trzeciakowskim raczył był zamknąć w grudniu 2020 roku – sam osobiście nawet nie widząc ani razu na oczy tego zakładu – zwalniając praktycznie wszystkich 200 pracowników.

Poprzypominam, że kwota jaka wpłynęła na moje konto to nie mój zysk czy przychód a jedynie pokrycie faktycznie poniesionych kosztów sądowych. Wcześniej musiałem je wyłożyć i czekać wiele miesięcy na zwrot. Tak więc „interes” żaden. Ponownie dziękuję bardzo mojemu pełnomocnikowi z którym razem miałem zaszczyt walczyć w sądzie jako strona pozwana w tym procesie czyli Panu Mecenasowi Patrykowi Zbroi. Ale to nie koniec sądowych batalii na tym odcinku. Kolejne przed nami…

Rafał Zahorski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here