Kocham swój naród czyli po meczu; wygrywa Monia i leming

0
840

Komentarze (25)
Zbigniew Boniek wbił szpilkę gospodarzom po meczu Polski z Macedonią. „Zabierają się jak my za piękne akcje”
pedro.666 Boniek, ty cholerny sabotażysto!!! Jak można czołowym piłkarzom Europy, trenującym z czołowymi trenerami Europy dawać trenera z Wisły Płock??? Jeszcze masz ochotę na zabawne tłity? Super! Patrz, co narobiłeś, miszczuniu… 🙁
alderamin Boniek wygrywamy bo mamy dobrych piłkarzy, tylko i wyłącznie dlatego. jakbyś jeszcze zatrudnił im prawdziwego trenera, to byłby git. Lewy za młody na selekcjonera jeszcze, a już musi to robić za tego kmiotka z diastemą.
mer-llink Powiem z rumieńcem na twarzy: ja „nie zdanżam” za tym – ponoć celnym – dowcipem pana Bońka. Może mi ktoś wytłumaczyć. oocochodziiiii????
ttwo Był taki film „Czy leci z nami pilot?”. Teraz mamy serial „czy leci z nami trener?”. Panie Boniek, jak długo nasi piłkarze mają grać bez Trenera?
j666 Myslałem, że Kovacs jest …owy, ale przy nim to Brzęczyszczykiewicz jest …owy do sześcianu.
j666 Spoko, dowcipy Bońkowi pisze Strassburger i wszystko jasne.
kornick57 Tylko wyjątkowa nieporadność Macedończyków pod bramką polskiej reprezentacji uchroniła nas od kompromitującej klęski. Mam przekonanie, że moja klasa IVD grała lepiej na w-f.
d33mariusz Nie nazywajcie tego czegoś co przyniosło gola strzałem. To było nie wiadomo co jak cały ten godny pożałowania mecz.
zd46 Panie Boniek, inteligencję to się wynosi z domu a o kulturę bycia można się tylko otrzeć. Pan, szef PZPN o pokonanym, całkiem przypadkowo, przeciwniku, wyraża się z pogarda, z lekceważeniem z kpiną, a jakim prawem? Po 25 minutach oglądania tej „polskiej kopaniny” przełączyłem się na ciekawsze programy tv, bo tylko zbyt nerwowym poczynaniom Macedończyków zawdzięczamy, że to my nie pakujemy swoich manatek do bagaży, blamaż. Nie zdobyliśmy bramki, bramka ZDOBYŁA się SAMA dzięki obronie przeciwnika, nie ma, się czym chwalić. Drużyna narodowa chyba zjeżdża w dół, po woli a jednak systematycznie. Chciałbym cieszyć się sukcesami polskiej drużyny, ale nie przyniosła nam powodu do dumy, natomiast zachowanie Prezesa PZPN i jego słowa zawstydzają nas. Niewłaściwa osoba na niewłaściwym stanowisku a piłkarz Boniek rumieni się ze wstydu za prezesa Bońka.
bigbos RUDY i ZORGANIZOWANA GRUPA PRZESTEPCZA jaka jest PZPN osmieszaja POLSKE na stadionach SWIATA !!!
elm9ilka Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 21 do 45lat. Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu – www.Zwiaz24.pl i wyszukaj mnie po niku: Kasandra napisz do mnie i spotkajmy sie!
somekindofhope Rudzielec niech lepiej przeprosi za to kibolskie bydło, które pojechało na ten mecz.
kralik111 Jezeli bedziemy o wszystkim tak zapominac, to na Euro obudzimy sie w reka w nocniku, jak na mundialu w Rosji.
lionold2 Panie prezesie Boniek – przestań pan wreszcie dyrdymalić jak nie przymierzrzając „’eksperci”’ wszystkich stacji. Jest papn preezesem pzpn – badź pan PZPN.
leming6665 Oddajcie moje 100 milionów

Nic nie zmieniałem. Zapisałem. WH

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here