#Kidawa2020 otwarto sztab w Szczecinie

0
974

W niedzielne samo południe, otwarto sztab wyboczy Małgorzaty Kidawy – Błońskiej w Szczecinie. Na otwarciu obecni byli szef ogólnopolskiego sztabu, europoseł Bartosz Arłukowicz, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz i szef zachodniopomorskiej PO Arkadiusz Marchewka. Sztab mieści się przy ul. Monte Cassino 7, wejście od Placu Odrodzenia. Czynny jest codziennie od od godz. 12.00 do 18.00, a w soboty od 10.00 do 15.00. 

Na inauguracji Bartosz Arłukowicz zachęcał do włączenia się szczecinian w prace obywatelskiego sztabu wyborczego. Jego zdaniem wybory prezydenckie mają ogromne znaczenie dla Polski. To wybór między tym, czy Polska skieruje się na wschód czy pozostanie znaczącym członkiem Unii Europejskiej. Według marszałka Geblewicza na szczecinian i mieszkańców Pomorza zachodniego można liczyć, ale ważna jest mobilizacja i przekonywanie sąsiadów, współpracowników do mądrego wyboru. Zdaniem Marszałka mądry wybór to Małgorzata Kidawa – Błońska. Szef zachodniopomorskiej Platformy Obywatelskiej, dr Arkadiusz Marchewka zachęcał mieszkańców Szczecina do przychodzenia do nowo otwartego sztabu. 

Poseł Marchewka podkreślał, że w sztabie można dostać banery Kidawy – Błońskiej do powieszenia na płotach, balkonach i innych nieruchomościach. Można też – zdaniem Marchewki porozmawiać z parlamentarzystami, wolontariuszami, otrzymać naklejki na samochody czy inne materiały wyborcze. Z pracownikami sztabu Kidawy – Błońskiej można też skontaktować się telefonicznie dzwoniąc pod numer 885 444 525 lub wysłać email – zachodniopomorskie@kidawa2020.pl
wit

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here