Jeśli wierzysz w Boga, nie głosujesz na PiS

0
291

Donald Tusk na konwencji Koalicji Obywatelskiej w Radomiu powiedział: „Jeśli wierzysz w Boga, nie głosujesz na PiS. Nie można głosować na kłamstwo, złodziejstwo, pogardę”.

Do Radomia przybyło ponad 6 tysięcy osób z całej Polski, w tym mocna ekipa ze Szczecina i Pomorza Zachodniego.

Wystąpienie Tuska obfitowało w wiele konkretnych stwierdzeń i obietnic wyborczych. Wręcz zobowiązań wyborczych. Poniżej kilka ważnych cytatów z wystąpienia Donalda Tuska:

„Przepraszam, że będę brutalny, ale co panowie Kaczyński, Rydzyk i Jędraszewski wiedzą o macierzyństwie, ojcostwie, rodzinie i seksie? A chcą nam urządzać życie.”

„W sprawie pedofilii i przemocy wobec dzieci nie będzie świętych i nietykalnych krów. Jedną z pierwszych decyzji będzie powołanie zespołu prokuratorów, a nie komisji parlamentarnej, która udaje, że kogoś ściga”.

„Adam Glapiński nie będzie prezesem NBP. On jest nie tylko niekompetentny. On jest nielegalny. Kiedy przejmiemy władzę nie będzie ani jednego dnia prezesem”.

„Nam potrzeba chleba dobrego i taniego i wody zimnej i ciepłej w kranie. A nie chleba za 10 zł a nawet za 30 zł,”. Powodem tej pisowskiej drożyzny jest chciwość i głupota”.

„Tu chodzi o przyszłość naszego kraju. Tu chodzi o przyszłość naszych dzieci. Czas zakończyć ponury spektakl, który wstrząsa naszą ojczyzną od prawie siedmiu lat”.

„Rozmawiając z rolnikami zrozumiałem, dlaczego polska wieś odwraca się od rządzących. Bo zostali oszukani. Podobnie policjanci, którzy poszli do tej pracy, by chronić ludzi i ścigać bandytów, a nie chronić władzę przed obywatelami”.

„Mamy w polskiej szkole coraz starszych nauczycieli, nikt nie chce iść do tej pracy, która powinna być najbardziej szanowana, a jest upokarzająca. To ta władza w tym samym tygodniu, gdy w związku z inflacją podniosła sobie pensje o 50%, zaproponowała nauczycielom wypłaty zwiększone o 4%. My tego upokorzenia, tego plucia w twarz ludziom nigdy nie zapomnimy”.

red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here