Jedna lista!!!

0
337

4 czerwca na Placu Solidarności zebrał się prawdziwy tłum. Takiej demonstracji w Szczecinie dawno nie było. Tylko Jarosław Kaczyński może zmobilizować takie rzesze ludzi. Kilka lat temu Strajk Kobiet opanował całą Polskę a Plac Solidarności przeżywał prawdziwe oblężenie. Dzisiaj było podobnie 7-9 tysięcy Szczecinian, tych którzy nie pojechali do Warszawy wyraziło swoje zdanie na temat Dudy i Kaczyńskiego.

Normalne, piękne i uśmiechnięte twarze na których widać było mobilizację. Dość rozkradania Polski, dość złodziejstwa i kolesiostwa, dość łamania demokracji i Konstytucji. Przyjaciele Le Pen, Salviniego i Orbana przyjęli kompromitującą uchwałę „lex Tusk”. Ich przyjaciel Putin już się cieszy. Duda jak małe dziecko podpisuje wszystko jak leci, dopiero ostra reakcja Stanów Zjednoczonych i Unii Europejskiej powoduje otrzeźwienie.

Na Placu Solidarności w Szczecinie bardzo mocno wybrzmiał głos ludu – chcemy jednej listy. Nie chodzi o to czy Hołownia, Kosiniak – Kamysz i Wieczorek dostaną się do Sejmu, chodzi o oderwanie szumowin od koryta. Jedna lista – skandował tłum w Szczecinie.

wit

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here