Gorzki smak demokracji

0
1122

Dlaczego opozycja przegrała wybory, kolejny raz objawił się geniusz Kaczyńskiego, kryzys przywództwa, wiarygodność, nie ważne jak głosują obywatele, ważne kto liczy głosy… Te zagadnienia zdominują kolejne spotkanie Klubu Obywatelskiego w Szczecinie. Zapraszamy na spotkanie Klubu Obywatelskiego w Szczecinie z udziałem publicysty Jarosława Makowskiego oraz Posła na Sejm RP Arkadiusza Marchewki.

Spotkanie odbędzie się w najbliższy poniedziałek 28 października o godz. 16.30 w Centrum Dialogu Przełomy, plac Solidarności 1. Spotkanie ma charakter otwarty. Dyskusję poprowadzi Witold Jabłoński.

Jarosław Makowski – historyk filozofii, teolog, dziennikarz i publicysta, od 2010 do 2015 dyrektor Instytutu Obywatelskiego, radny Sejmiku Sląskiego V kadencji i radny Rady Miasta Katowice VIII kadencji, od 2019 dyrektor Muzeum Ziemi Kozielskiej w Kędzierzynie-Koźlu. Publikuje m.in. w „Gazecie Wyborczej”, „Rzeczpospolitej”, „Więzi”, „W drodze” i „Newsweeku”. Jest częstym gościem programów publicystycznych TVN i TVN 24.

Arkadiusz Marchewka – polityk i samorządowiec, doktor nauk ekonomicznych, poseł na Sejm VIII i IX kadencji. Odbył studia doktoranckie z zakresu nauk ekonomicznych, uzyskując na Uniwersytecie Szczecińskim stopień doktora nauk ekonomicznych na podstawie pracy pt. Oddziaływanie bezpośrednich inwestycji zagranicznych na rynek pracy województwa zachodniopomorskiego. Przewodniczący zachodniopomorskiej Platformy Obywatelskiej.  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here