Fabryka Wody – 5 ofert na stole.

0
794

Na realizację inwestycji zabezpieczono środki w wysokości 312 760 097,73 zł brutto. Swoje oferty złożyło 5 firm. Najtańsza oferta firmy ALSTAL Grupa Budowalna – 349 723 122,01 zł, najdroższa 439 403 734, 27 zł szczeciński Calbud  w konsorcjum z Control Process S.A. Obecnie komisja przetargowa weryfikuje i ocenia oferty. W ramach inwestycji planowane jest: budowa nowoczesnego i wielofunkcyjnego parku wodnego z funkcjami sportowymi, rekreacyjnymi oraz elementami edukacyjnymi.

Szczeciński Aquapark składać się będzie z hali basenowej z basenami rekreacyjnymi i zjeżdżalniami, strefy basenu sportowego, strefy wellness i jednego z największych w kraju saunariów. W części zewnętrznej znajdą się baseny rekreacyjne oraz plaża. Dodatkowo przewidziane zostały strefa sportowa oraz rozrywkowa z kręgielnią, stołami do bilarda, ścianką wspinaczkową, siłownią czy kortami do squasha.

Jedną z cech charakterystycznych inwestycji jest również edukatorium. Znajdą się w nim przestrzenie ekspozycyjne oraz laboratoria, w których przeprowadzane będą eksperymenty naukowe związane z wodą.

Zgodnie z warunkami przetargu inwestycja powinna być zrealizowana w terminie 30 miesięcy od dnia podpisania umowy.

Wizualizacje i szczegóły: www.fabrykawody.eu

red.

Wolny od wirusów. www.avast.com

Obszar załączników

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here