Duklanowski

1
2206

Są ludzie, którym nie powinniśmy podawać ręki. Nie powinniśmy mówić dzień dobry. Są takie typy, od których powinniśmy odwracać wzrok z zażenowaniem.

Są miejsca goebbelsowskiej szczujni, do których nie powinniśmy chodzić. Nie wypada już wypowiadać się w radio, którego naczelnym jest Duklanowski. Nie wypada udzielać im wywiadów. Po prostu – nie wypada.

Jak się czujesz kawalerze Orderu Odrodzenia Polski, masz dalej lustro w łazience, w niedzielę zapewne będziesz się modlił na mszy, może pójdziesz się wyspowiadać?

Łajdactwa jednak nie da się tak łatwo zapomnieć!

Wczoraj późnym wieczorem posłanka Magdalena Filiks poinformowała oficjalnie o śmierci swojego 15 letniego syna. Media i dziennikarze wiedzieli o tragedii już prawie 2 tygodnie. Zachowywali milczenie, przejęci sytuacją i ogromem tragedii. Czekali na oświadczenie – informacje od matki dziecka.

25 stycznia opublikowaliśmy na łamach Monitora Szczecińskiego tekst „Kara dla Radia Szczecin” (https://monitorszczecinski.pl/kara-dla-radia-szczecin/) – opisujący reakcje Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, Rady Etyki Mediów czy przewodniczącego Państwowej Komisji ds. Pedofilii na działanie Duklanowskiego. Przypomnijmy tylko, że KRRiTV stwierdziła wprost, że „przeprowadzona analiza wykazała naruszenie” jednego z artykułów ustawy o radiofonii i telewizji. Błażej Kmieciak – przewodniczący Państwowej Komisji ds. Pedofilii stwierdził, że działania Duklanowskiego były „niewłaściwe, nieetyczne i niegodziwe”. Rada Etyki Mediów napisała „sprawcą wykroczenia przeciwko dziennikarskiej etyce zawodowej jest Tomasz Duklanowski z Radia Szczecin”.

Mikołaj Filiks odszedł 17 lutego, uroczystości pogrzebowe odbędą się 7 marca…

Po upublicznieniu informacji, wiele osób wyraża swoje zdanie na temat Duklanowskiego i tzw. mediów publicznych na Twitterze i mediach społecznościowych…

wit

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here