Duda podpisuj!

0
590

KOD i opozycja proszą pana Dudę aby zawetował ustawę lexTVN. Pan Duda musi był ukontentowany. Kodziarze i tuzy opozycji proszą go, apelują… Takiej satysfakcji pan Duda dawno nie miał. Będę na proteście ale pana Dudy o nic nie proszę i nie podpisuję się pod tym apelem.

Będę wśród 150 – 200 innych osób, wszyscy protestujący już znają się z widzenia. 99% procent mieszkańców Szczecina ma to gdzieś. Będą robić zakupy, oglądać „Kiepskich” i szamać kolację. Za zimno i za ciemno aby wychodzić z mieszkania. Nie chce im się. Frekwencje może uratować ostatni dzień świątecznego kiermaszu i karuzela na Placu Adamowicza.

Polski kołtun i cham zwycięża. Niewielu z nas to przeszkadza. Taka nasza pańszczyźniana tradycja i zakłamana historia. Tak nas wychował proboszcz. Przekonani o swojej wyjątkowości, szlachetnym narodzie pouczamy wszystkich w Europie, którzy zwracają nam uwagę, że czegoś nie wypada. „Prawi i sprawiedliwy” wraz z rodzinami nabijają prywatne majątki mając gęby pełne frazesów o patriotyzmie, Bogu i Ojczyźnie. Opozycja nie jest w stanie się zjednoczyć, bo każdy sobie rzepkę skrobie.

Z zalewie informacji w mediach społecznościowych o protestach pojawiają się też „kwiatki” rozsądku:

wit

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here