Czas na TVP Szczecin…

0
887

Szczecinianie solidaryzują się z protestującymi w całej Polsce przeciwko mowie nienawiści. Polityczne morderstwo prezydenta Pawła Adamowicza wstrząsnęło ludźmi, którzy do tej pory nie wyrażali swoich poglądów politycznych. Tragedia w Gdańsku i szambo nienawiści płynące z mediów, które miały być publiczne, przelało czarę goryczy.
Podczas demonstracji na Placu Solidarności tysiące Szczecinian wyraziło szacunek dla zamordowanego prezydenta w poniedziałek i środę. Wielu demonstrantów apelowało o zorganizowanie manifestacji pod siedzibą szczecińskiej telewizji.
Czy KOD podejmie to wyzwanie?
Czy politycy opozycji z Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej, PSL i SLD dalej będą chodzić do TVP Szczecin? W tej sytuacji nie można krytykować rzetelności, uczciwości i warsztatu dziennikarskiego i przyjmować zaproszenia na wywiady. Albo tak, albo tak. Przypomnijcie sobie Drodzy Państwo materiały „dziennikarskie” o prezydencie Adamowiczu… Przypomnijcie sobie stek kłamstw rzucany na Jerzego Owsiaka… Przypomnijcie sobie kampanię oszczerstwa wobec marszałka Geblewicza… Czy po tym, co stało się w Gdańsku, dalej będziecie chodzić do TVP? Czy przyjdziecie na demonstrację przed siedzibą TVP Szczecin…

Wit

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here