Ciekawe nazwiska na listach Koalicji Obywatelskiej.

0
586

Przewodniczący zachodniopomorskiej PO, poseł dr Arkadiusz Marchewka, w towarzystwie posłów zaprezentował kandydatów Koalicji Obywatelskiej do Rady Miasta Szczecina i Sejmiku. Spotkanie z mediami odbyło się przy jednej z wielu inwestycji zrealizowanych w czasie rządów Platformy Obywatelskiej – moście Brdowskim. Była to okazja do zadania pytań premierowi Morawieckiemu o losy rdzewiejącej stępki.

Na listach Koalicji Obywatelskiej do Rady Miasta są przedstawiciele Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej, PSL-u, organizacji kobiecych, osoby działające w Komitecie Obrony Demokracji, działacze społeczni, radni osiedlowi oraz osoby bezpartyjne.

Na uwagę wśród kandydatów do Rady Miasta, zasługują aktywni radni obecnej kadencji: Paweł Bartnik, Urszula Pańka, dr Bazyli Baran, dr Łukasz Tyszler a także Łukasz Kadłubowski, Edyta Łongiewska – Wijas, Marek Molewicz, Damian Greś i Jarosław Dobrzyński.

Szczecińską listę do Sejmiku, otwiera oczywiście Olgierd Geblewicz, marszałek województwa zachodniopomorskiego. Na liście sejmikowej znaleźli się także działaczka kobiecych organizacji – Bogna Czałczyńska, dr Marek Tałasiewicz oraz prezes Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Marek Migdal. Niespodzianką na liście sejmikowej jest obecność, niechcianego na listach do Rady Miasta, znanego z zamiłowania do książek, Wojciecha Dorżynkiewicza.

wit

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here