Brawa dla Krzystka

0
467

Prezydent Szczecina Piotr Krzystek odpowiedział na swoim profilu Facebook na apele o przyjęcie przez Szczecin uchodźców z Afganistanu. Wspólne stanowisko przyjęli prezydenci największych miast skupieniu w Unii Metropolii Polskich. Wiele osób z życzliwością przyjęło stanowisko Prezydenta Szczecina, ale w komentarzach wylewa się polski kołtun. Niestety głównie w anonimowych profilach. Rozumiem wolność wypowiedzi, ale komentarze anonimowych „bohaterów”, hejterów – w tym szczecińskiego „resortowego synka” powinny być kasowane.

Wśród komentarzy „prawdziwych patriotów” – „rozumiem, że to decyzja dyktatorska”, „za publiczne pieniądze chcecie udawać dobrych wujków”, „to są migranci nie uchodźcy”, „kot też szedł z nimi z Afganistanu”, i tak dalej w duchu prawdzie polskiej tolerancji i miłości bliźniego, jak na katolicki naród przystało…

Prezydenci Białegostoku, Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Lublina, Łodzi, Poznania, Rzeszowa, Warszawy, Wrocławia i właśnie Szczecina piszą – „deklarujemy gotowość wsparcie w tym trudnym dla nich (Afgańczyków) czasie”.

Poniżej stanowisko Unii Metropolii Polskich:

red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here