Bieg dla 4 łap

0
523

Okazuje się, że w Szczecinie jest całkiem spore grono biegaczy, którzy łączą przyjemne z pożytecznym. Biegają i pomagają.

Tym razem beneficjentami imprezy charytatywnej, która odbyła się w niedzielę w Parku Kasprowicza, były psy i koty, nasi mniejsi bracia, podopieczni szczecińskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Chętni do biegania i pomagania zapłacili za tę przyjemność po 50 zł. Można było się nie męczyć i wrzucić datek do puszki, w zamian otrzymując sympatyczny upominek z logo TOZ.

Biegacze mogli wybrać dystans: 2,5 km lub 5 km. Nie brakowało par mieszanych: sportowiec plus jego pupil. Niektóre młode mamy biegły pchając wózek z pociechą. Mniej wprawni mogli maszerować z kijkami lub bez. Ważne, by udziałem w biegu wesprzeć czworonogi.

Kto przegapił tę imprezę, niech szybko naprawi niedopatrzenie. Na Wasze wsparcie czeka Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce, Oddział
w Szczecinie, adres: ul. Beyzyma 17, 70-391 Szczecin. Wpłaty przesyłać można na konto PKO: 63 1020 4795 0000 9402 0103 5419 lub przekazać osobiście w kasie TOZ.

Redakcja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here