Bartekteam zagra dla Kidawy-Błońskiej. Polityk z naszego regionu pokieruje kampanią prezydencką.

0
743

W wyborach do Parlamentu Europejskiego jego pomysł na kampanię wyborczą zrewolucjonizował dotychczasowe sposoby prowadzenia kampanii w naszym kraju. Z siłą huraganu wciągał na swój pokład coraz więcej wolontariuszy, którzy szczycili się w mediach społecznościowych, że są członkami elitarnego #Bartekteam.
Z każdym dniem było ich coraz więcej a ich entuzjazm rósł z każdą odwiedzoną przez niego wioską, miasteczkiem czy powiatem. Bartosz Arłukowicz, polityk, celebryta, gwiazda szklanego ekranu okazał się „zwykłym gościem”, który z nimi potańczy, zje grochówkę i wypije piwo. Więcej, bij od niego entuzjazm i przekonanie, że się uda, że na końcu czeka ich zwycięstwo. Na mecie, w dniu wyborów, #Bartekteam to były już tysiące
ludzi. Tysiące, które zaraziły setki tysięcy doprowadzając do rekordowego wyniku wyborczego. To był ogromny sukces. Tak potrzebny opozycji demokratycznej, Platformie Obywatelskiej.
Dzisiaj Bartosza Arłukowicza czeka większe, poważniejsze wyzwanie. Staje na czele kampanii, od której zależy czy Polska zostanie państwem demokratycznym czy też stoczy się w otchłań autorytaryzmu. To może być jego najważniejsza rola w życiu. W jego sztabie znaleźli się równie energetyczni jak i on ludzie. Michał Gramatyka został dyrektorem
operacyjnym, a rzecznikiem Adam Szłapka.
Za kwestie programowe ma odpowiadać Izabela Leszczyna, za kampanię bezpośrednią Elżbieta Łukacijewska, a za „kwestie młodych” Aleksandra Gajewska. W sztabie kampanię w terenie ma koordynować Monika Wielichowska.
W tle sztabu majaczy odświeżona filozofia partii ukrywająca się pod hasłem NowaPlatforma i jej nowy szef Borys Budka, który swoim przytłaczającym zwycięstwem nad innymi kandydatami dał Platformie Obywtelskiej głęboki oddech i mocny skok w sondażach.

To profesjonaliści w tym co robią. Przede wszystkim są ludźmi, którzy będą pracować na sukces wyborczy Małgorzaty Kidawy-Błońskiej – mówił o członkach sztabu szef PO Borys Budka.
Teraz wszystko w rękach „złotego chłopca” z Pomorza Zachodniego. Czy zbuduje równie sprawny #Kidawateam? Zobaczymy.
( Jarema )

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here