Pekao Szczecin Open 2018 przechodzi do historii.

0
1000

Zwycięzcą szczecińskiego challengera został Argentyńczyk Guido Andreozzi, który pokonał w finale Alejandro Davidovicha Fokinę. Mecz finałowy był bardzo emocjonujący. Warto podkreślić, że Hiszpan, rosyjskiego pochodzenia  Davidovich Fokina od początku turnieju budził zainteresowanie. W dobrym stylu przebrnął eliminacje a później kontynuował marsz w kierunku finału szczecińskiego turnieju.

Argentyńczyk Guido Andreozzi w szczecińskim turnieju należał do zawodników „rozstawionych” graczy i był raczej faworytem finału. Spotkanie zakończyło sie w trzech setach 6:4, 4:6 i 6:3.

Turniej miał swój wyjątkowo dobry polski akcent. W turnieju deblowym tryumfował Polak Karol Drzewiecki grający w parze ze ze Słowakiem Filipem Polaskiem. W finale szczecińskiego challengera pokonali Argentyńczyków Guido Andreozziego oraz Guillermo Durana 6:3, 6:4.

Turniej Pekao Szczecin Open to również wydarzenie artystyczne i towarzyskie. Pod tym względem tegoroczna edycja spełniła również oczekiwania bywalców kortów przy Wojska Polskiego.

wit

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here