15 lat Pomorza Zachodniego w UE. Piknik na Placu Solidarności

0
811

Świętujemy 15-lecie Polski i Pomorza Zachodniego w Unii Europejskiej! Pomorze Zachodnie  zaprasza w sobotę, 11 maja, na piknik pełen atrakcji, który odbędzie się na Placu Solidarności w Szczecinie, czyli na Centrum Dialogu Przełomy. W programie wiele punktów, które ucieszą najmłodszych, gra miejska, a wieczorem show z laserami. Szlaban, straż graniczna, humorystyczne rewizje, „paszporty” dla uczestników, pieczątki, a to wszystko w ramach inscenizacji przejścia granicznego. O godz. 15 ruszy na Placu Solidarności gra miejska, podczas której będzie można spotkać tajemniczych przybyszów z przeszłości. Na scenie koncertowej pojawią się lokalni artyści, laureaci plebiscytu Marzenia Utkane z Gwiazd, m.in. „The Jammps”, „Yallow” czy „Fishing Group”. O godz. 22 odbędzie się pokaz laserowy na ekranie wodnym z elementami pirotechniki. Animatorzy zadbają o rozrywkę dla najmłodszych, którzy m.in. będą mogli oglądać pokazy Szalonego Profesora czy bawić się z maskotką Unijną „Syriusz”. 

Program pikniku:

15:00 – Rozpoczęcie wydarzenia, start gry miejskiej. Informacje na jej temat poniżej.

15:00 – 21:30  – występy lokalnych zespołów, animatorzy dla dzieci, pokazy Szalonego Profesora, maskotka Unijna „Syriusz”, inscenizacja przejścia granicznego

Ok.19:30 – Finał Gry Miejskiej

22:00 Pokaz multimedialny /laserowo-pirotechniczny

Gra miejska

Zapraszamy do udziału w grze miejskiej  „Tajemnice ZEGARa”!  Odkryj świat podróży w czasie,  zmierz się z serią zagadek i odnajdź wszystkie lokalizacje aby odwrócić anomalie i pomóc  przybyszom wrócić do swoich czasów.

Gra startuje o godz. 15.00. Zgłaszamy osobę lub całą drużynę w głównym punkcie gry na Placu Solidarności. Zgłoszenia przyjmowane są do godz. 17.00.Udział w grze jest bezpłatny. Przejście przez wszystkie stacje i rozwiązanie zagadek powinno zająć 2h i może być rozwiązywane w kolejności  losowej.

Każdy uczestnik po ukończeniu gry do godziny 19:00 może zgłosić się do głównego punktu gry po odbiór drobnych nagród. Ok. godz. 19:30 odbędzie się główne losowanie 10 nagród o większej wartości wśród najlepszych i najbardziej aktywnych graczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here