100 dni trzeźwości

1
1043

Pan Sochański umieścił swój baner wyborczy w Ochli w Zielonej Górze. Serio. Dlaczego to zrobił? Kto wie… jedyny znany mi w miarę realny postulat pana Sochańskiego, szczecińskiego kandydata PIS na prezydenta dotyczy 100 dni trzeźwości, więc trudno przypuszczać, żeby uczynił to w stanie jakiejś nieświadomości. Ale może to profetyczne działanie i na Szczecin spłynie emanacja działań i myśli kandydatki z Ochli – dr Anity Kucharskiej-Dziedzic? Bo ja uważam, że Anita Kucharska-Dziedzic jest skarbem narodowym i powinna być reglamentowana w każdym z samorządów

Powiem tak… jeżeli Zielona Góra wybierze Anitę Kucharską-Dziedzic to Słupsk i inne miasta będą się uczyć od Zielonej Góry zarządzania nowoczesnym i progresywnym miastem.

PS. To najlepsza kandydatka jaką mógłby sobie ktokolwiek wymarzyć; akadmiczka, która od 18 lat prowadzi jedną z kilku najlepiej działających na rzecz kobiet organizacji – Stowarzyszenie na Rzecz Kobiet BABA. Nagrodzona – jako najlepszy Społecznik Roku – przez Polską Radę Biznesu, przez prezydenta i ministrów … poprzedniej epoki. Pełnomocniczka Kongresu Kobiet – odważna bezkompromisowa, do bólu szczera. Skuteczna i rozważna, wtedy kiedy trzeba – waleczna. Zielona Góra ma szansę mieć NAJlepszą z NAJlepszych prezydentkę. Amen.

Bogna Czałczyńska

1 KOMENTARZ

  1. Z wypiekami na twarzy czekam na promocję w Monitorze Szczecińskim kandydatek z Białegostoku, Kielc, Olsztyna, Rzeszowa, Lublina, Torunia, Bydgoszczy, Zakopanego, Lesznowoli, Tczewa, Zabrza..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here